7/24 KESİNTİSİZ HİZMET
0 (850) 227 07 25 ​

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

BOME MÜHENDİSLİK

Firmamız 2008 Yılında Kurulmuştur. Kurulduğu Günden Bu Yana Verdiği Hizmetler İle Sizlerin Takdirini Kazanmış Olan Firmamız, Alanında Daha Çok Tesisat, Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetlerini Ön Planda Tutmuştur.  Doğalgaz Tesislerinden Ev, İşyeri ve Sanayi Tesislerine Doğalgaz Hatları Çekme, Kat Kalorifer Tesisatları, Isıtma Soğutma ve Havalandırma Cihazlarının ve Verdiği Tüm Hizmetlerde Bakım ve Montaj İşlerinide Üstlenmektedir.

Konusunda Uzman Personelleri İle Aldığı Tüm Projelerde Kaliteli İşçilik, Malzeme ve Güven İlkesi İle Çalışmalarına Devam Eden Firmamız ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU ve BAŞKENT DOĞALGAZ A.Ş. Yetkili Firmasıdır.

Firmamız Ev, İşyeri Sanayi gibi Yaşam Alanlarına Doğalgaz Hattı çekme, Kat Kaloriferi döşeme işlerini Uzman Kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Kurulan Tesisatın, Sistemin Garantisini verecek kadar kendimize güveniyor yaptığımız işin arkasında duruyoruz.

Firmamız gerektiğinde onarım ve bakım çalışmasını yaparak da hizmette devamlılık sağlamaktadır.
Bizim için önemli olan her zaman müşteri memnuniyetidir.

Firmamız bünyesinde yaptığımız işlerle alakalı her türlü Malzemelerin, Makinaların, Yedek Parçaların satışını da gerçekleştirmekteyiz.

KALİTE

Her Türlü Kurulan Tesisatın, Sistemin veya Malzemenin garantisini vererek yaptığımız işin arkasında Profesyonel Ekibimizle duruyoruz.

TİTİZLİK

Firmamız bünyesinde yaptığımız İşler ile alakalı her türlü malzemenin ve Makinanın, yedek parçaların satışını gerçekleştirmekteyiz.

PROFESYONELLİK

Ev ve İşyerlerine Doğalgaz Hattı çekme, Kat Kaloriferi Döşeme İşlerini İşinin Ehli Uzman kadromuzla Profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda Dış görünümden Diksiyona kadar değişiklikler farkedeceksiniz. Aynı durum Projenize verilen değer ile de fark edilecek. Bome Mühendislik aradığınız Profesyonel Yaklaşımı size sunmayı misyon edinmiş bir şirkettir.

 

Profesyonel Ekip
1 +
Tamamlanan Proje
1 +
Mutlu Müşteri
1 +
Memnuniyet
1 %